Jak rychle a účinně zpevnit nehty?

Co byste doporučila na zpevnění třepivých, měkkých nebo jinak oslabených nehtů?

V posledních letech došlo k velkému posunu v kvalitě používaných materiálů. Mají velmi dobrou přilnavost, jsou pružnější a trvanlivé. Myslím tím, jak klasické gelové laky bez Uv lampy, tak i Gely do UV a LED lampy. Dnes není problém vrátit oslabeným nebo poškozeným nehtům dokonalý vzhled. Metod se nabízí několik. Záleží pro kterou se zákaznice rozhodnou. Důležité je správně si vybrat.

Jaké přípravky na zpevnění přírodních nehtů jsou nejúčinnější?

Pro měkké nehty bez objemu je jednoznačně nejlepší Zpevňující Hedvábný gel/Nail Hardener. Vrací nehtům pevnost a lesk, dodá objem. Je vidět již po prvním použití. Velmi dobrých výsledků dosáhnete vrstvením.

Nyní máte v nabídce Nail Hardener Long and Strong s Ledovým lakem No 64.                   

Je to sada dvou přípravků, jak funguje?

I zde jde o velmi jednoduché a účinné použití. Myslím, že jednodušší už to  být nemůže. Nehty vyleštíme Magic leštičkou, je měkká, přizpůsobí se nehtům a krásně je vyhladí. Gelový Hardener Long nanášíme v tenké vrstvě a necháme volně zaschnout. Vrstvou No 64. kompletně zacelíme roztřepené konečky nehtů a dodáme ještě více objemu. Celé nehty působí jako v ledovém oparu. Jednoznačně hit letošní sezóny. Další výhodou je dlouhá trvanlivost a pokud vás ledová omrzí, můžete povrch nehtů znovu pouze vyleštit a přelakovat. Aktuálně máme v nabídce 50 odstínů barev.

Jaký máte názor na zpevňování nehtů UV nebo LED Gely? Je to další možnost zpevnění.

Jsem zastáncem přírodní manikúry, ale sama tuto metodu využívám. Kvalita nehtů se mění, myslím, že to zažil každý z nás. Jednoduše, někdy potřebují nehty silnější zpevnění. Metoda Spick-and-Span do UV lampy je pro nehty šetrná. Nehty odmašťujeme pouze při první aplikaci. Při další se odmašťuje pouze odrostlý nehet. Zásah do přírodního nehtu je minimální. Jde o jednoduché doplnění, navíc s možností nehty velice pěkně tvarovat. Přitom vlastní nehet sílí a roste. Takto zpevněné nehty lze dále lakovat, odlakovávat nebo použít finální Gel lak do Uv Lampy. Velmi snadný je i návrat ke klasické manikúře tzn. zpět k materiálům bez UV a LED lampy.